Pomiń
  • ul. Admiralska 26a, 60-480 Poznań-Kiekrz
Firma Travdar z Poznania działa na rynku od 2007 roku i specjalizuje się w:
  • – wycince drzew i likwidacji starych sadów owocowych
  • – karczowaniu i frezowaniu karp korzeniowych
  • – pielęgnacji i konserwacji drzew przez: formowanie, przycinanie lub redukcję częściową koron
  • – zakładaniu terenów zielonych w Poznaniu i okolicy jako kompleksy zieleni przy firmach czy przy pasach drogowych
  • – przygotowaniu terenu pod inwestycje dla deweloperów, firm budowlanych, zarządców dróg, urzędów gmin i miast powiatu poznańskiego i instytucji publicznych
  • – utylizacji odpadu drzewnego z terenu inwestycji po wycince drzew i krzewów
logo

Pracownicy firmy są przygotowani do trudnej pracy cięcia w koronach dużych drzew. Zabiegi takie są skomplikowane ale firma posiada niezbędny sprzęt do pracy w terenach zieleni. Usługi są w pełni zmechanizowane co przyspiesza czas realizacji zleceń i oszczędza pieniądze zleceniodawcy.

Tereny zieleni miasta Poznania i innych miast powiatu poznańskiego powinny być traktowane jak wielkie ogrody. Poznaniowi przybywa ilościowo drzew ale są to nasadzenia młode. Duże drzewa są wycinane a to ich wielkie korony powodowały absorpcję spalin i pyłów. Samochodów jest coraz więcej i emisja szkodliwych substancji wzrasta. Do parków z dużymi starymi drzewami wchodzi się na własne ryzyko. Spacer pod drzewami, które nie są poddawane regularnym, wnikliwym przeglądom i odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym stwarza realne niebezpieczeństwo.

Firma Travdar przyjmie zlecenie przeglądów drzew wzdłuż dróg, w parkach, przy szpitalach, szkołach czy na cmentarzach. Wycięcie starych, niebezpiecznych konarów należy zlecić specjalistom.

Firma Travdar z Poznania pomoże każdemu kto szuka fachowców od drzew. Proszę zapoznać się z całą naszą ofertą i skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Masz pytania?

Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu telefonicznie lub za pomocą formularza.
Bardzo chetnie udzielimy Państwu odpowiedzi i zorganizujemy prezentację oferty w terenie.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się z nami